Mieszkanie, ul. Malczewskiego

Malczewskiego, Siedlce, Gdańsk, pomorskie

  • 540 000 zł
  • 30,94 m²
  • 17 453,14 zł/m²

Zdjęcie

Paulina Bień

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Malczewskiego

Malczewskiego, Siedlce, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

540 000 zł

30,94 m²

17 453,14 zł/m²

Mieszkanie, ul. Malczewskiego

Zaktualizowane: 19 maja 2026

540 000 zł 30,94 m² 17 453,14 zł/m²

Piętro:
11/11
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
1977
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

11/11

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

1977

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 540 000 zł (17 453,14 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe
  • Charakterystyka mieszkania: 30,94 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   okna: aluminiowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1977
  •   technika budowy: wielka płyta
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 11/11
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 640 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Źródło: biuro nieruchomości: Estatic Nieruchomości, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 26472/19087/OMS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż kawalerka po generalnym remoncie, położona w Gdańsku, dzielnica Siedlce.
Lokal o powierzchni 30.94 m², usytuowany na 11 piętrze z 11, w budynku z 1977 roku z windą.

Układ pomieszczeń:- pokój dzienny,
- kuchnia,
- łazienka,
- przedpokój
- piwnica

Wnętrze przeszło generalny remont półtora roku temu. Jest gotowe do natychmiastowego zamieszkania lub pod wynajem.
Z 11 piętra roztacza się widok na zielone tereny. (...)

Agent

Paulina Bień

570 570...

570 570 433

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Paulina Bień

570 570...

570 570 433

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.