Apartament Gdańsk

Aniołki, Gdańsk, pomorskie

  • 301 100 zł
  • 25 m²
  • 12 044 zł/m²

Zdjęcie

Jacek Mróz

Skontaktuj się

Apartament Gdańsk

Aniołki, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

301 100 zł

25 m²

12 044 zł/m²

Apartament Gdańsk

Zaktualizowane: 19 maja 2026

301 100 zł 25 m² 12 044 zł/m²

Dzień pokazowy

2026-05-20 | 09:00 - 18:00

Umów się i oglądaj swobodniej!

Piętro:
3/6
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
deweloperski

Dzień pokazowy

20 maja 2026
od 9:00 do 18:00

Umów się i oglądaj swobodniej!

Dzień pokazowy

Piętro:

3/6

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 301 100 zł (12 044 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Gdańsku)
  • Dostępne: listopad 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 25 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: deweloperski
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2026 (blok w nowym budownictwie)
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/6, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 450 zł
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: siła; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: tak

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

APARTAMENT IDEALNY NA WYNAJEM ORAZ DO ZAMIESZKANIA Z MOŻLIWOŚCIĄ ODLICZENIA VAT!

1 POKOJOWY APARTAMENT ZALEDWIE 2 KM OD POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ ORAZ GUM-ED ORAZ 3 MINUTY AUTEM DO STAREGO MIASTA.

- bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera,
- bez prowizji,
- bez podatku PCC,

Apartament znajduje się na 3/6 piętrze budynku. (...)

Agent

Jacek Mróz

537 577...

537 577 256

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości