Apartament Gdańsk
Wyspa Spichrzów, Gdańsk, pomorskie
- 458 826 zł
- 27,25 m²
- 16 837,65 zł/m²
Robert Pawlik
Skontaktuj się
Apartament Gdańsk
Wyspa Spichrzów, Gdańsk, pomorskie
zaktualizowane:
19 maja 2026
Apartament Gdańsk
Zaktualizowane: 19 maja 2026
458 826 zł 27,25 m² 16 837,65 zł/m²
2/4
1
2025
tak
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
2/4Liczba pokoi:
1Rok budowy:
2025Miejsce parkingowe:
takStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
- Cena: 458 826 zł (16 837,65 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Gdańsku)
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 27,25 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: deweloperski
- instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2025
- technika budowy: nowa technologia
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednostronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: tak (1 miejsce parkingowe)
- Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro
- Źródło: biuro nieruchomości: MBI 3 Sp. z o.o., zaktualizowane: 19.05.2026
- numer ogłoszenia: rp21
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Wyspa Spichrzów, Gdańsk, pomorskie
- Otoczenie: tereny zielone i rekreacyjne, obiekty handlowo-usługowe, rzeka, morze
- cicho
Opis nieruchomości
Apartamenty inwestycyjne do odbioru od zaraz.
Cena brutto. Zakup dla osób fizycznych lub na firmę.
Wyspa Spichrzów i Neptun znajdują się w zasięgu krótkiego spaceru.
W świetnej lokalizacji Gdańska Śródmieścia.
Blisko tramwaje i autobusy. Niedaleko Stare Miasto. (...)