Mieszkanie, ul. Lawendowa

Lawendowa, Śródmieście, Gdańsk, pomorskie

  • 639 000 zł
  • 33 m²
  • 19 363,64 zł/m²

Zdjęcie

Monika Hendel-Ku...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Lawendowa

Lawendowa, Śródmieście, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

639 000 zł

33 m²

19 363,64 zł/m²

Mieszkanie, ul. Lawendowa

Zaktualizowane: 21 maja 2026

639 000 zł 33 m² 19 363,64 zł/m²

Piętro:
2/3
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
1912
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

2/3

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

1912

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 639 000 zł (19 363,64 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 33 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   okna: nowe / wymienione, drewniane
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1912 (blok w starym budownictwie)
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 291 zł
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: elektryczne, centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Źródło: biuro nieruchomości: Dobra Oferta Pro, zaktualizowane: 21.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 19019/5571/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy Łódź, Śródmieście, ul. Lawendowa

Oferuję na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 32,5 m², położone na 2. piętrze zabytkowej kamienicy przy ul. Lawendowej w Łodzi, w samym sercu Śródmieścia.

To nieruchomość o niepowtarzalnym charakterze, z pięknym widokiem na wieże kościelne oraz Halę Targową. (...)

Agent

Monika Hendel-Kubiak

535 174...

535 174 074

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Monika Hendel-Kubiak

535 174...

535 174 074

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl