Apartament, ul. Sienna Grobla

Sienna Grobla, Gdańsk, pomorskie

  • 625 000 zł
  • 27,98 m²
  • 22 337,38 zł/m²

Zdjęcie

Kamil Dobkowski

Skontaktuj się

Apartament, ul. Sienna Grobla

Sienna Grobla, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

625 000 zł

27,98 m²

22 337,38 zł/m²

Apartament, ul. Sienna Grobla

Zaktualizowane: 20 maja 2026

625 000 zł 27,98 m² 22 337,38 zł/m²

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
2021
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

2021

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Charakterystyka mieszkania: 27,98 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2021
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 400 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   Internet, telefon
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: BIG Property, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: BH08404

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

APARTAMENT INWESTYCYJNY W SERCU MIASTA

LOKALIZACJA:

Nieruchomość położona jest w Śródmieściu Gdańska, posiada doskonałe połączenie komunikacyjne z Centrum Gdańska. Okolica spokojna z terenami zielonymi i parkami oraz pełną infrastrukturą handlowo - usługową.

NADMOTŁAWIE, to osiedle o nowoczesnej architekturze, doskonała propozycja skierowana do osób ceniących wygodę, komfort i bliskość natury. (...)

Agent

Kamil Dobkowski

502 106...

502 106 010

58 345 37 75

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.