Mieszkanie, ul. Przemyska
Przemyska, Ujeścisko, Gdańsk, pomorskie
- 399 000 zł
- 31,06 m²
- 12 846,10 zł/m²
Piotr Murat
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Przemyska
Przemyska, Ujeścisko, Gdańsk, pomorskie
zaktualizowane:
6 maja 2026
Mieszkanie, ul. Przemyska
Zaktualizowane: 6 maja 2026
399 000 zł 31,06 m² 12 846,10 zł/m²
parter/3
1
2000
parking publiczny / na ulicy
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/3Liczba pokoi:
1Rok budowy:
2000Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
- Cena: 399 000 zł (12 846,10 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 31,06 m², 1 pokój; stan: dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2000
- Rozkład mieszkania: piętro 0/3, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Czynsz: 500 zł
- Kuchnia: z oknem
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, zaktualizowane: 06.05.2026
- numer ogłoszenia: PH909268
Opis nieruchomości
OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE!
ATUTY
doskonała lokalizacja z szybkim dojazdem do centrum
pełna infrastruktura handlowo-usługowa w zasięgu ręki
słoneczna ekspozycja zapewniająca komfort i dobre doświetlenie wnętrz
świetna propozycja zarówno dla osoby prywatnej jak i dla inwestora
blisko komunikacji miejskiej
przynależna piwnica
NIERUCHOMOŚĆ
Przytulne i funkcjonalne mieszkanie o (...)
58 500 01...
58 500 01 54