Mieszkanie, ul. Magellana
Magellana, Wrzeszcz Górny, Gdańsk, pomorskie
- 700 000 zł
- 48 m²
- 14 583,33 zł/m²
Bartłomiej Pieka...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Magellana
Magellana, Wrzeszcz Górny, Gdańsk, pomorskie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Mieszkanie, ul. Magellana
Zaktualizowane: 15 maja 2026
700 000 zł 48 m² 14 583,33 zł/m²
parter/5
2
2024
w garażu podziemnym
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/5Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2024Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 700 000 zł (14 583,33 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 48 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2024 (blok w nowym budownictwie)
- technika budowy: nowa technologia
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 0/5, dwustronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica 11 m², ogródek 90 m²
- Czynsz: 600 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: siła; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, alarm, monitoring/kamery, ochrona
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Prestige Estate, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: PE43
Lokalizacja
- Adres: Magellana, Wrzeszcz Górny, Gdańsk, pomorskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, łąka, las
- cicho
Opis nieruchomości
opis:
Doskonała lokalizacja, blisko natury i z łatwym dostępem do centrum miasta.
W sąsiedztwie osiedla znajdują się rozległe tereny zielone, w tym Park Jaśkowej Doliny oraz Trójmiejski Park Krajobrazowy, które zachęcają do spacerów, aktywności na świeżym powietrzu i odpoczynku od miejskiego zgiełku. (...)