Loft, ul. Kamienna Grobla
Kamienna Grobla, Dolne Miasto, Gdańsk, pomorskie
- 1 335 860 zł
- 39,29 m²
- 34 000 zł/m²
Dominika Harajda...
Skontaktuj się
Loft, ul. Kamienna Grobla
Kamienna Grobla, Dolne Miasto, Gdańsk, pomorskie
zaktualizowane:
8 maja 2026
Loft, ul. Kamienna Grobla
Zaktualizowane: 8 maja 2026
1 335 860 zł 39,29 m² 34 000 zł/m²
5/5
2
2025
tak
do wykończenia
Zobacz na mapie
Piętro:
5/5Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2025Miejsce parkingowe:
takStan mieszkania:
do wykończeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 1 335 860 zł (34 000 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Gdańsku)
- Dostępne: listopad 2025
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 39,29 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do wykończenia
- Budynek: loft; rok budowy: 2025
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 5/5, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 600 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: tak
- Źródło: biuro nieruchomości: WHITE WOOD NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 08.05.2026
- numer ogłoszenia: 11453/18080/OMS
Lokalizacja
- Adres: Kamienna Grobla, Dolne Miasto, Gdańsk, pomorskie
Opis nieruchomości
Apartament w Gdańsku Kamienna Grobla
Najważniejsze atuty
- Komfortowy apartament z pięknym widokiem na Motławę i zachody słońca
- Taras od strony południowo-zachodniej
- Przestronny salon z aneksem kuchennym, sypialnia, duża łazienka
- Przestronny hol wejściowy z miejscem na szafy w zabudowie
- Miejsce w hali garażowej oraz komórka lokatorska
- Odbiór apartamentu planowany na koniec 2025 roku
Lokalizacja i komunikacja
(...)
58 350 25...
58 350 25 62