Mieszkanie, ul. Niepołomicka

Niepołomicka, Łostowice, Gdańsk, pomorskie

  • 2 300 zł
  • 33,30 m²
  • 69 zł/m²

Zdjęcie

Zbyszek Filipiuk

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Niepołomicka

Niepołomicka, Łostowice, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

2 300 zł

33,30 m²

69 zł/m²

Mieszkanie, ul. Niepołomicka

Zaktualizowane: 12 maja 2026

2 300 zł 33,30 m² 69 zł/m²

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
-

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 300 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 33,30 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: rok budowy: 2019 (blok w nowym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, pralka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: wanna
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Jagieło Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: JGN572764

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe!
Najem na zasadzie najmu okazjonalnego na 12 miesięcy!

Lokalizacja
Gdańsk Łostowice, ul. Niepołomicka, Osiedle Lazurowe. W pobliżu sklep Żabka, Stokrotka, apteka, plac zabaw dla dzieci. Niedaleko przychodnia, szkoła i poczta. Lokalizacja zapewnia łatwą komunikację zarówno z obwodnicą jak i z centrum Gdańska. Osiedle ma też wygodne połączenie autobusowe z pętlą tramwajowo-autobusową Łostowice -Świętokrzyska. (...)

Agent

Zbyszek Filipiuk

780 072...

780 072 797

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.