Mieszkanie, ul. Węgrzyna
Węgrzyna, Jasień, Gdańsk, pomorskie
- 599 000 zł
- 37,91 m²
- 15 800,58 zł/m²
Rafał Ossowski
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Węgrzyna
Węgrzyna, Jasień, Gdańsk, pomorskie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Mieszkanie, ul. Węgrzyna
Zaktualizowane: 14 maja 2026
599 000 zł 37,91 m² 15 800,58 zł/m²
4/4
2
2019
przynależne na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
4/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2019Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 599 000 zł (15 800,58 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 37,91 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2019
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Czynsz: 580 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, pralka
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: prysznic
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: MG Nieruchomości, zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: MG676422
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Węgrzyna, Jasień, Gdańsk, pomorskie
- Otoczenie: łąka
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, fitness, apteka, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy
Opis nieruchomości
Do sprzedaży oferujemy słoneczne, wyposażone i bardzo funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37,91 m2, znajdujące się na 4 piętrze budynku z 2019 roku, z balkonem i z widokiem na zieleń. Oferta idealna dla osób szukających ładnego mieszkania w nowszym budownictwie z dobrą komunikacją i niskimi opłatami, blisko terenów rekreacyjnych i zielonych. (...)