Mieszkanie, ul. Niepołomicka

Niepołomicka, Łostowice, Gdańsk, pomorskie

  • 750 000 zł
  • 50,53 m²
  • 14 842,67 zł/m²

Zdjęcie

Anna Sadowska

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Niepołomicka

Niepołomicka, Łostowice, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

750 000 zł

50,53 m²

14 842,67 zł/m²

Mieszkanie, ul. Niepołomicka

Zaktualizowane: 19 maja 2026

750 000 zł 50,53 m² 14 842,67 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2018
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
-

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2018

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 750 000 zł (14 842,67 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 50,53 m², 2 pokoje, 1 łazienka
  •   okna: nowe / wymienione, drewniane
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2018
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3
  • Powierzchnia dodatkowa: taras, piwnica
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: własne, centralne ogrzewanie
  •   Internet
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: Estatic Nieruchomości, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 26798/19087/OMS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

LOFT Z ANTRESOLĄ | TARASY | POŁUDNIOWO-ZACHODNIA EKSPOZYCJA | HALA + PIWNICA

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o charakterze eklektycznego loftu, położone przy ul. Niepołomickiej w Gdańsku. To przestrzeń zaprojektowana przez projektantkę, gdzie design spotyka funkcjonalność - idealna dla osób szukających czegoś więcej niż standardowego mieszkania. (...)

Agent

Anna Sadowska

570 570...

570 570 977

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Anna Sadowska

570 570...

570 570 977

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.