Apartament, ul. Turystyczna

Turystyczna, Sobieszewko, Gdańsk, pomorskie

  • 1 100 000 zł
  • 43,53 m²
  • 25 269,93 zł/m²

Zdjęcie

Tomasz Stencel

Skontaktuj się

Apartament, ul. Turystyczna

Turystyczna, Sobieszewko, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
23 maja 2026

1 100 000 zł

43,53 m²

25 269,93 zł/m²

Apartament, ul. Turystyczna

Zaktualizowane: 23 maja 2026

1 100 000 zł 43,53 m² 25 269,93 zł/m²

Piętro:
parter/1
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2025
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

parter/1

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2025

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 100 000 zł (25 269,93 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 43,53 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2025
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/1, jednopoziomowe
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

WESTATE Gdańsk prezentuje na sprzedaż, komfortowy dupokojowy apartament w inwestycji z basenem - Pino Resort od dewelopera Dekpol w Sobieszewie - pięknej nadmorskiej miejscowości.

Główne atuty nieruchomości:

ekspozycja południowo-zachodnia
kameralna inwestycja Dekpol Deweloper - Pino Resort
basen zewnętrzny dla mieszkańców i gości kompleksu
strefy rekreacyjne i plac zabaw na terenie osiedla
ok. (...)

Agent

Tomasz Stencel

574 701...

574 701 955

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Tomasz Stencel

574 701...

574 701 955

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.