Apartament, ul. Wypoczynkowa

Wypoczynkowa, Jelitkowo, Gdańsk, pomorskie

  • 2 050 000 zł
  • 55,81 m²
  • 36 731,77 zł/m²

Zdjęcie

Karolina Kulis

Skontaktuj się

Apartament, ul. Wypoczynkowa

Wypoczynkowa, Jelitkowo, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

2 050 000 zł

55,81 m²

36 731,77 zł/m²

Apartament, ul. Wypoczynkowa

Zaktualizowane: 14 maja 2026

2 050 000 zł 55,81 m² 36 731,77 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
1/2
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2019
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

1/2

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2019

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 2 050 000 zł (36 731,77 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 55,81 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: stan dobry
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2019 (blok w nowym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/2, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: taras
  • Czynsz: 1 350 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: wanna
  • Media: siła
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Prestige Apartments, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 993078

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nieprzeciętne wnętrze, bliskość piaszczystej plaży - 50m! sąsiedztwo Parku Regana, całodobowa ochrona, prywatna strefa relaksu i rekreacji z pokojem bilardowym, salą fitness i saunami- tylko dla Mieszkańców

Pozwól sobie na spełnienie marzeń, zamieszkaj bądź zainwestuj i każdego dnia czuj się jak na wakacjach!

Na sprzedaż niepowtarzalny apartament 2 pokojowy o powierzchni 55,81 m2 znajdujący się na I piętrze w nowej inwestycji na OSIEDLU KAMERALNIE przy ul. (...)

Agent

Karolina Kulis

503 015...

503 015 085

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została