Mieszkanie, ul. Zabłockiego

Zabłockiego, Gdańsk, pomorskie

  • 579 000 zł
  • 42,40 m²
  • 13 656 zł/m²

Zdjęcie

Marlena Kaczmare...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Zabłockiego

Zabłockiego, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
8 maja 2026

579 000 zł

42,40 m²

13 656 zł/m²

Mieszkanie, ul. Zabłockiego

Zaktualizowane: 8 maja 2026

579 000 zł 42,40 m² 13 656 zł/m²

Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1972
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
-

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1972

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 579 000 zł (13 656 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: kwiecień 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 42,40 m², 2 pokoje
  • Budynek: rok budowy: 1972 (blok w starym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 700 zł
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja

Opis nieruchomości

HOT OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
- atrakcyjny rozkład,
- ekspozycja pd-zach
- niezależna kuchnia z oknem,
- duży słoneczny balkon z pięknym widokiem na tereny zielone,
- świetna lokalizacja,
- bogata infrastruktura usługowo- handlowa,
- rozwinięta komunikacja miejska ,
- nieopodal Politechniki Gdańskiej,
- piwnica - 3,74 m2,
- dostępne od zaraz

CHARAKTERYSTYKA:
Na sprzedaż (...)

Agent

Marlena Kaczmarek

58 500 01...

58 500 01 54

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marlena Kaczmarek

58 500 01...

58 500 01 54

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości