Mieszkanie, Aleja Grunwaldzka

Aleja Grunwaldzka, Wrzeszcz Górny, Gdańsk, pomorskie

  • 717 000 zł
  • 53 m²
  • 13 528,30 zł/m²

Zdjęcie

Jennifer Kowalew...

Skontaktuj się

Mieszkanie, Aleja Grunwaldzka

Aleja Grunwaldzka, Wrzeszcz Górny, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
7 maja 2026

717 000 zł

53 m²

13 528,30 zł/m²

Mieszkanie, Aleja Grunwaldzka

Zaktualizowane: 7 maja 2026

717 000 zł 53 m² 13 528,30 zł/m²

Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1956
Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonym
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1956

Miejsce parkingowe:

przynależne na terenie ogrodzonym

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 717 000 zł (13 528,30 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 53 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1956
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednostronne, narożne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (2,90 m²), piwnica 3,10 m²
  • Czynsz: 880 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: prysznic
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym (3 miejsca parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 07.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 43169/3685/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w Górnym Wrzeszczu. (Grunwaldzka 126)
Lokal znajduje się na 3. piętrze w 4-kondygnacyjnym budynku. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w podstawowy sprzęt AGD: pralkę, zmywarkę, lodówkę oraz piekarnik.

Układ mieszkania:

SALON - 20,8 m²,
SYPIALNIA - 12,4 m²,
KUCHNIA - 8,7 m²
KORYTARZ - 8 m²,
ŁAZIENKA - 3 m²,
BALKON - 2,9 m². (...)

Agent

Jennifer Kowalewska