Mieszkanie, ul. Obrońców Wybrzeża
Obrońców Wybrzeża, Przymorze, Gdańsk, pomorskie
- 499 000 zł
- 46 m²
- 10 847,83 zł/m²
Inez Łączkowska
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Obrońców Wybrzeża
Obrońców Wybrzeża, Przymorze, Gdańsk, pomorskie
zaktualizowane:
7 maja 2026
Mieszkanie, ul. Obrońców Wybrzeża
Zaktualizowane: 7 maja 2026
499 000 zł 46 m² 10 847,83 zł/m²
8/10
2
1973
-
do remontu
Zobacz na mapie
Piętro:
8/10Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1973Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
do remontuSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 499 000 zł (10 847,83 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 46 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1973
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 8/10
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Czynsz: 780 zł
- Kuchnia: oddzielna
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Źródło: biuro nieruchomości: ŁĄCZKOWSKA DEVELOPMENT SP.Z.O.O, zaktualizowane: 07.05.2026
- numer ogłoszenia: 193/14940/OMS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Obrońców Wybrzeża, Przymorze, Gdańsk, pomorskie
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, basen, centrum handlowe, kościół, bank, park, plac zabaw
Opis nieruchomości
Nowa niższa cena. Zapraszamy do zakupu lokalu mieszkalnego położonego w Gdańsku. Świetne połączenia komunikacyjne pozwalają na szybki dojazd do każdej gdańskiej uczelni, a także do innych kluczowych miejsc. Budynek położony w super lokalizacji w pobliżu :
- Park im. Ronalda Reagana - ok. 350m / 5 minut pieszo
- Galeria Przymorze - ok. 150 m / 3 minuty pieszo
- Plaża Przymorze / nadmorski brzeg - ok. (...)