Mieszkanie, ul. Piastowska

Piastowska, Przymorze, Gdańsk, pomorskie

  • 535 000 zł
  • 38 m²
  • 14 078,95 zł/m²

Zdjęcie

Regina Korycka

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Piastowska

Piastowska, Przymorze, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

535 000 zł

38 m²

14 078,95 zł/m²

Mieszkanie, ul. Piastowska

Zaktualizowane: 12 maja 2026

535 000 zł 38 m² 14 078,95 zł/m²

Piętro:
2/10
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1976
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
-

Piętro:

2/10

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1976

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Charakterystyka mieszkania: 38 m², 2 pokoje, 1 łazienka
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1976
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/10, jednopoziomowe
  • Czynsz: 800 zł
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja

Opis nieruchomości

2-pokojowe mieszkanie blisko morza | Przymorze | Balkon | Po remoncie
Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Piastowskiej, w dzielnicy Gdańsk - Przymorze.

MIESZKANIE
Mieszkanie o powierzchni 38 m² znajduje się na 2 piętrze w zadbanym budynku z windą.
Lokal jest dwustronny, dobrze doświetlony oraz gotowy do zamieszkania. (...)

Agent

Regina Korycka

725 660...

725 660 030

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Regina Korycka

725 660...

725 660 030

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.