Mieszkanie, ul. Łowicka

Łowicka, Górki Zachodnie, Gdańsk, pomorskie

  • 419 000 zł
  • 54 m²
  • 7 759,26 zł/m²

Zdjęcie

Mateusz Ostrowsk...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Łowicka

Łowicka, Górki Zachodnie, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

419 000 zł

54 m²

7 759,26 zł/m²

Mieszkanie, ul. Łowicka

Zaktualizowane: 18 maja 2026

419 000 zł 54 m² 7 759,26 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Piętro:
parter/1
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1954
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

parter/1

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1954

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 419 000 zł (7 759,26 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 54 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1954 (blok w starym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/1
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 530 zł
  • Media: ogrzewanie: inne
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Źródło: biuro nieruchomości: Tigres Nieruchomości, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 13513/8653/OMS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Jeśli poszukujesz mieszkania w cichej i spokojnej okolicy, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

GŁÓWNE ATUTY:

-Okolica pełna zieleni, 20 minut pieszo od plaży
-Budynek po remoncie, docieplony styropianem
-Sprawny dojazd do centrum Gdańska

LOKALIZACJA:

Mieszkanie znajduje się w Gdańsku - Górkach Zachodnich, przy ul. Łowickiej. Osiedle jest pełne zieleni i dobrze skomunikowane zarówno z miastem, jak i drogą ekspresową S7. (...)

Agent

Mateusz Ostrowski

570 940...

570 940 790

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

570 940...

570 940 790

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.