Mieszkanie, ul. Heliosa
Heliosa, Kowale, Gdańsk, pomorskie
- 695 000 zł
- 70,25 m²
- 9 893,24 zł/m²
Paweł Goyke
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Heliosa
Heliosa, Kowale, Gdańsk, pomorskie
zaktualizowane:
8 maja 2026
Mieszkanie, ul. Heliosa
Zaktualizowane: 8 maja 2026
695 000 zł 70,25 m² 9 893,24 zł/m²
parter/2
3
2000
parking publiczny / na ulicy
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/2Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2000Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 695 000 zł (9 893,24 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 70,25 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- okna: drewniane
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2000
- dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 0/2, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, ogródek
- Czynsz: 918 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: wanna, oddzielne WC
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Grand Estates, zaktualizowane: 08.05.2026
- numer ogłoszenia: EX819439916
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Heliosa, Kowale, Gdańsk, pomorskie
- Otoczenie: jezioro
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, fitness, apteka, przystanek autobusowy, centrum handlowe, plac zabaw
Opis nieruchomości
Grand Estates ma niebywałą przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość znajdującą się przy ulicy Heliosa na Kowalach.
LOKALIZACJA:
ul. Heliosa, Kowale, gm. Kolbudy, powiat gdański, woj. pomorskie
Spokojna, niska zabudowa z pełną infrastrukturą w zasięgu kilku minut spacerem oraz szybkim dojazdem do obwodnicy Trójmiasta. (...)
694 222...
694 222 017