Apartament
Aleja Gen. Józefa Hallera, Brzeźno, Gdańsk, pomorskie
- 2 260 000 zł
- 69,16 m²
- 32 677,85 zł/m²
Marcin Dylewski
Skontaktuj się
Apartament
Aleja Gen. Józefa Hallera, Brzeźno, Gdańsk, pomorskie
zaktualizowane:
19 maja 2026
Apartament
Zaktualizowane: 19 maja 2026
2 260 000 zł 69,16 m² 32 677,85 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
parter/4
3
2020
w garażu podziemnym
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2020Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 2 260 000 zł (32 677,85 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: luty 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 69,16 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2020 (blok w nowym budownictwie)
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: ogródek
- Czynsz: 1 500 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: prysznic
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: MO REAL ESTATE, zaktualizowane: 19.05.2026
- numer ogłoszenia: EC142343
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Aleja Gen. Józefa Hallera, Brzeźno, Gdańsk, pomorskie
Opis nieruchomości
Apartament premium w Nadmorskim Parku - prywatna enklawa przy morzu
Wyjątkowy apartament położony na prestiżowym osiedlu Nadmorski Park - jednej z najbardziej cenionych inwestycji w pasie nadmorskim Trójmiasta. To propozycja dla osób poszukujących komfortowego second home nad Bałtykiem lub eleganckiego miejsca do codziennego życia w otoczeniu zieleni i morza. (...)
666 362...
666 362 453