Mieszkanie, Aleja Rzeczypospolitej
Aleja Rzeczypospolitej, Przymorze, Gdańsk, pomorskie
- 1 098 000 zł
- 54,23 m²
- 20 247,10 zł/m²
Ewelina Witkowsk...
Skontaktuj się
Mieszkanie, Aleja Rzeczypospolitej
Aleja Rzeczypospolitej, Przymorze, Gdańsk, pomorskie
zaktualizowane:
21 maja 2026
Mieszkanie, Aleja Rzeczypospolitej
Zaktualizowane: 21 maja 2026
1 098 000 zł 54,23 m² 20 247,10 zł/m²
10/17
3
2015
garaż
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
10/17Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2015Miejsce parkingowe:
garażStan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 1 098 000 zł (20 247,10 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: marzec 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 54,23 m², 3 pokoje; stan: wysoki standard
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2015
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 10/17
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Czynsz: 500 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: WHITE WOOD NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 21.05.2026
- numer ogłoszenia: 13321/18080/OMS
Lokalizacja
- Adres: Aleja Rzeczypospolitej, Przymorze, Gdańsk, pomorskie
Opis nieruchomości
Najważniejsze atuty - funkcjonalne 3 pokoje na 54,23 m²
- 10. piętro południowa ekspozycja mieszkanie jasne i słoneczne
- loggia 6,86 m²
- gotowe do zamieszkania
- nowoczesny apartamentowiec z recepcją i ochroną
- atrakcyjna lokalizacja blisko biznesowego centrum Gdańska
Mieszkanie: - Powierzchnia: 54,23 m²
- Liczba pokoi: 3
- Piętro: 10 / 17
- Rok budowy: 2015
- (...)