Mieszkanie, ul. Grubby

Grubby, Łostowice, Gdańsk, pomorskie

  • 879 000 zł
  • 83 m²
  • 10 590,36 zł/m²

Zdjęcie

Artur Mikuliński

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Grubby

Grubby, Łostowice, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
5 maja 2026

879 000 zł

83 m²

10 590,36 zł/m²

Mieszkanie, ul. Grubby

Zaktualizowane: 5 maja 2026

879 000 zł 83 m² 10 590,36 zł/m²

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2016
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2016

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 879 000 zł (10 590,36 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 83 m², 3 pokoje, 2 łazienki; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2016
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 750 zł
  • Wyposażenie: lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: wanna, prysznic
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Grand Estates, zaktualizowane: 05.05.2026
  •   numer ogłoszenia: EX295777

Lokalizacja

Opis nieruchomości

GRAND ESTATES ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, piękne i gotowe do wprowadzenia dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Andrzeja Grubby w Gdańsku.

MIESZKANIE:

Nieruchomość o powierzchni 83 m² (dodatkowo skosy zwiększające przestrzeń użytkową) znajduje się na 3., ostatnim piętrze nowoczesnego budynku z 2016 roku. (...)

Agent

Artur Mikuliński

694 222...

694 222 017

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Artur Mikuliński

694 222...

694 222 017

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.