Mieszkanie, ul. Jagiellonki

Jagiellonki, Chełm, Gdańsk, pomorskie

  • 900 000 zł
  • 66,70 m²
  • 13 493,25 zł/m²

Zdjęcie

Zbigniew

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Jagiellonki

Jagiellonki, Chełm, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

900 000 zł

66,70 m²

13 493,25 zł/m²

Mieszkanie, ul. Jagiellonki

Zaktualizowane: 13 maja 2026

900 000 zł 66,70 m² 13 493,25 zł/m²

Piętro:
-
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2004
Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonym
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

-

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2004

Miejsce parkingowe:

przynależne na terenie ogrodzonym

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 900 000 zł (13 493,25 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 66,70 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 2004
  • Rozkład mieszkania: piętro , dwustronne
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (7 m²), piwnica
  • Czynsz: 800 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 13.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

OPIS

Na sprzedaż:

Na sprzedaż 3-pokojowe, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 66,7 m², położone na 3 (ostatnim) piętrze w kameralnym budynku. Idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja.

Najważniejsze atuty:

3 ustawne, dobrze doświetlone pokoje

ostatnie piętro brak sąsiadów nad głową, cisza i prywatność

funkcjonalny układ pomieszczeń

duże okna mieszkanie bardzo jasne
(...)

Agent

Zbigniew

502 624...

502 624 210

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Zbigniew

502 624...

502 624 210

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość