Mieszkanie, ul. Śląska

Śląska, Przymorze Małe, Gdańsk, pomorskie

  • 4 600 zł
  • 64,71 m²
  • 71,09 zł/m²

Zdjęcie

Magdalena Kłos

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Śląska

Śląska, Przymorze Małe, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

4 600 zł

64,71 m²

71,09 zł/m²

Mieszkanie, ul. Śląska

Zaktualizowane: 13 maja 2026

4 600 zł 64,71 m² 71,09 zł/m²

Piętro:
4/7
Liczba pokoi:
3
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
-

Piętro:

4/7

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 4 600 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 64,71 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2021
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/7, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Opłaty uzupełniające: 870 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, zmywarka, pralka, telewizor
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (2 miejsca parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: GALERIA NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: GN163464

Lokalizacja

Opis nieruchomości

ATUTY:
* 10 minut pieszo do UG i Olivia Business Centre,
* 20 minut pieszo na plażę,
* 5 min do dworca PKP Oliwa,
* mieszkanie nie wymaga nakładów.
* duży balkon.
* 2 miejsca w hali garażowej,
* komórka lokatorska;

LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona jest w dzielnicy Gdańsk Przymorze - jednej z najbardziej pożądanej dzielnicy Gdańska. (...)

Agent

Magdalena Kłos

575 900...

575 900 182

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została