Ogłoszenie archiwalne

Mieszkanie Siedlce, ul. Malczewskiego

Malczewskiego, Siedlce, Gdańsk, pomorskie

  • 827 000 zł
  • 59,36 m²
  • 13 931,94 zł/m²

Mieszkanie Siedlce, ul. Malczewskiego

Malczewskiego, Siedlce, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
7 października 2022

827 000 zł

59,36 m²

13 931,94 zł/m²

Mieszkanie Siedlce, ul. Malczewskiego

Zaktualizowane: 7 października 2022

827 000 zł 59,36 m² 13 931,94 zł/m²

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2015
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2015

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 827 000 zł (13 931,94 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 59,36 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2015
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 600 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: wanna, prysznic
  • Media: opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Salon Nieruchomości, zaktualizowane: 07.10.2022
  •   numer ogłoszenia: SN707624

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

W naszej ofercie przedstawiamy mieszkanie trzypokojowe w wysokim standardzie o powierzchni 59,36 m² na prestiżowym osiedlu dewelopera Allcon Kamienice Malczewskiego.

Kamienice Malczewskiego 1 i 2 jest to powstały na granicy dzielnic Śródmieście oraz Siedlce. Blisko stąd do stacji SKM Śródmieście, Teatru Wybrzeże, galerii handlowej, kina, na spacer pomiędzy zabytkami. (...)

Kontakt

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Pełna oferta biura