Mieszkanie, ul. Guderskiego
Guderskiego, Jasień, Gdańsk, pomorskie
- 695 000 zł
- 69,98 m²
- 9 931,41 zł/m²
Wojciech Lipińsk...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Guderskiego
Guderskiego, Jasień, Gdańsk, pomorskie
zaktualizowane:
21 maja 2026
Mieszkanie, ul. Guderskiego
Zaktualizowane: 21 maja 2026
695 000 zł 69,98 m² 9 931,41 zł/m²
1/4
3
2017
w garażu podziemnym
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
1/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2017Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 695 000 zł (9 931,41 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 69,98 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2017
- technika budowy: nowa technologia
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 1/4, dwustronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (5,30 m²), piwnica 4 m²
- Czynsz: 847 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: prysznic, oddzielne WC
- Media: siła; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 21.05.2026
- numer ogłoszenia: 43428/3685/OMS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Guderskiego 65, Jasień, Gdańsk, pomorskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, tereny zielone i rekreacyjne, obiekty handlowo-usługowe, las
- cicho
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, biblioteka, restauracja, kawiarnia, pub, fitness, siłownia, basen, tenis, boisko, apteka, przychodnia, przystanek autobusowy, supermarket, centrum handlowe, bankomat, stacja benzynowa, kościół, parking, poczta, bank, park, plac zabaw