Mieszkanie, ul. Grottgera

Grottgera, Oliwa, Gdańsk, pomorskie

  • 719 000 zł
  • 54,20 m²
  • 13 265,68 zł/m²

Zdjęcie

Norbert Gburzyńs...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Grottgera

Grottgera, Oliwa, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

719 000 zł

54,20 m²

13 265,68 zł/m²

Mieszkanie, ul. Grottgera

Zaktualizowane: 18 maja 2026

719 000 zł 54,20 m² 13 265,68 zł/m²

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1970
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1970

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 719 000 zł (13 265,68 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 54,20 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1970
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 1 008 zł
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

3 pokojowe mieszkanie do kapitalnego remontu!
Cena do negocjacji!

Lokalizacja:
Mieszkanie znajduje się w sercu Oliwy dzielnicy cenionej za kameralny klimat, zieleń oraz doskonałą infrastrukturę miejską. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy, punkty usługowe, restauracje, uczelnie oraz tereny rekreacyjne. Doskonała komunikacja z całym Trójmiastem czyni tę lokalizację wyjątkowo wygodną zarówno do życia, jak i pod wynajem. (...)

Agent

Norbert Gburzyński

798 568...

798 568 568

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Norbert Gburzyński

798 568...

798 568 568

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl