Mieszkanie, ul. Jana z Kolna

Jana z Kolna, Śródmieście, Gdańsk, pomorskie

  • 890 000 zł
  • 67,20 m²
  • 13 244,05 zł/m²

Zdjęcie

Anna Dyła

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Jana z Kolna

Jana z Kolna, Śródmieście, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

890 000 zł

67,20 m²

13 244,05 zł/m²

Mieszkanie, ul. Jana z Kolna

Zaktualizowane: 19 maja 2026

890 000 zł 67,20 m² 13 244,05 zł/m²

Piętro:
2/3
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1902
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

2/3

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1902

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 890 000 zł (13 244,05 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: czerwiec 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 67,20 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1902 (blok w starym budownictwie)
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/3
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 700 zł
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 43123/3685/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Szukasz mieszkania z charakterem, wysokimi sufitami i lokalizacją, która pozwala cieszyć się klimatem miasta na co dzień?
Ta nieruchomość przy ul. Jana z Kolna w Gdańsku to propozycja dla osób, które cenią kamieniczny klimat, przestrzeń oraz wyjątkowe położenie.! DZIEŃ OTWARTY! Zapraszam na dzień otwarty, który odbędzie się w sobotę 30.05 w godzinach 11:00-14:00. Godzina do ustalenia indywidualnie po wcześniejszym kontakcie. (...)

Agent

Anna Dyła

736 843...

736 843 701

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Anna Dyła

736 843...

736 843 701

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.