Mieszkanie, ul. Długie Ogrody

Długie Ogrody, Śródmieście, Gdańsk, pomorskie

  • 889 000 zł
  • 59,60 m²
  • 14 916,11 zł/m²

Zdjęcie

Hanna Kwiatkowsk...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Długie Ogrody

Długie Ogrody, Śródmieście, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
5 maja 2026

889 000 zł

59,60 m²

14 916,11 zł/m²

Mieszkanie, ul. Długie Ogrody

Zaktualizowane: 5 maja 2026

889 000 zł 59,60 m² 14 916,11 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Piętro:
parter/10
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
1975
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

parter/10

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

1975

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 889 000 zł (14 916,11 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 59,60 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: dobry
  •   instalacje: stan dobry; okna: drewniane
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1975
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/10, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon francuski / barierka balkonowa, piwnica
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, płyta gazowa / elektryczna
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem, w zabudowie
  • Łazienka: prysznic, oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy

Lokalizacja

Opis nieruchomości

NOWA NIŻSZA CENA!
Słoneczne mieszkanie w sercu Gdańska idealne do zamieszkania lub pod inwestycję | Gdańsk Śródmieście, ul. Długie Ogrody.

Zapraszamy do oglądania 4 pok. mieszkania o pow. 59,60 m², położonego w Gdańsku Śródmieściu, przy ul. Długie Ogrody.

To doskonała propozycja zarówno dla osób, którzy chcą mieć własne mieszkanie w centrum miasta, jak i dla inwestorów szukających nieruchomości z dużym potencjałem wynajmu. (...)

Agent

Hanna Kwiatkowska

609 004...

609 004 202

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została