Kawalerka, ul. Borkowska
Borkowska, Orunia Górna, Gdańsk, pomorskie
- 405 000 zł
- 27,48 m²
- 14 737,99 zł/m²
Agnieszka Brodek
Skontaktuj się
Kawalerka, ul. Borkowska
Borkowska, Orunia Górna, Gdańsk, pomorskie
zaktualizowane:
19 maja 2026
Kawalerka, ul. Borkowska
Zaktualizowane: 19 maja 2026
405 000 zł 27,48 m² 14 737,99 zł/m²
Warto obserwować to ogłoszenie
umiarkowane zainteresowanie
2/4
1
2025
parking publiczny / na ulicy
-
Zobacz na mapie
Piętro:
2/4Liczba pokoi:
1Rok budowy:
2025Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
- Cena: 405 000 zł (14 737,99 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 27,48 m², 1 pokój
- Budynek: rok budowy: 2025 (blok w nowym budownictwie)
- Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednopoziomowe
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, zaktualizowane: 19.05.2026
- numer ogłoszenia: PH548529
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Borkowska, Orunia Górna, Gdańsk, pomorskie
Opis nieruchomości
HOT OFERTA! DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE!
LOKALIZACJA:
Mieszkanie znajduje się przy ul. Borkowskiej, w spokojnej i zielonej części Gdańska.
Lokalizacja zapewnia bardzo dobrą komunikację z centrum miasta, obwodnicą Trójmiasta oraz innymi dzielnicami. (...)
58 500 01...
58 500 01 54