Mieszkanie Gdańsk
Wrzeszcz Górny, Gdańsk, pomorskie
- 560 500 zł
- 50 m²
- 11 210 zł/m²
Anna Zając
Skontaktuj się
Mieszkanie Gdańsk
Wrzeszcz Górny, Gdańsk, pomorskie
zaktualizowane:
9 maja 2026
Mieszkanie Gdańsk
Zaktualizowane: 9 maja 2026
560 500 zł 50 m² 11 210 zł/m²
Skontaktuj się, zanim wzrośnie
średnie zainteresowanie
5/6
3
2026
przynależne na ulicy
-
Zobacz na mapie
Piętro:
5/6Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2026Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicyStan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 560 500 zł (11 210 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Gdańsku)
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 50 m², 3 pokoje
- Budynek: rok budowy: 2026 (blok w nowym budownictwie)
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 5/6, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: LOFTIHOME, zaktualizowane: 09.05.2026
- numer ogłoszenia: 337913
Lokalizacja
- Adres: Wrzeszcz Górny, Gdańsk, pomorskie
Opis nieruchomości
Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni.
Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera
Bez prowizji
Bez podatku PCC
NAJATRAKCYJNIEJSZA CENA W TEJ CZĘŚCI GDAŃSKA
(Do zakupu należy doliczyć 23% VAT. (...)
726 441...
726 441 344