Kawalerka Gdańsk
Śródmieście, Gdańsk, pomorskie
- 299 900 zł
- 25,31 m²
- 11 849,07 zł/m²
Antonina Leśniew...
Skontaktuj się
Kawalerka Gdańsk
Śródmieście, Gdańsk, pomorskie
zaktualizowane:
8 maja 2026
Kawalerka Gdańsk
Zaktualizowane: 8 maja 2026
299 900 zł 25,31 m² 11 849,07 zł/m²
1/6
1
2026
przynależne na ulicy
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
1/6Liczba pokoi:
1Rok budowy:
2026Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicyStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
- Cena: 299 900 zł (11 849,07 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Gdańsku)
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 25,31 m², 1 pokój; stan: deweloperski
- Budynek: rok budowy: 2026
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 1/6, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Media: opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: LOFTIHOME, zaktualizowane: 08.05.2026
- numer ogłoszenia: 117408052
Lokalizacja
- Adres: Śródmieście, Gdańsk, pomorskie
Opis nieruchomości
Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni.
Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera
Bez prowizji
Bez podatku PCC
NAJATRAKCYJNIEJSZA CENA W TEJ CZĘŚCI GDAŃSKA
(Do zakupu należy doliczyć 23% VAT. (...)
727 535...
727 535 471