Mieszkanie Gdańsk
Śródmieście, Gdańsk, pomorskie
- 379 670 zł
- 32 m²
- 11 864,69 zł/m²
Adam Krzysztofik
Skontaktuj się
Mieszkanie Gdańsk
Śródmieście, Gdańsk, pomorskie
zaktualizowane:
19 maja 2026
Mieszkanie Gdańsk
Zaktualizowane: 19 maja 2026
379 670 zł 32 m² 11 864,69 zł/m²
4/6
2
2026
przynależne na ulicy
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
4/6Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2026Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicyStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 379 670 zł (11 864,69 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Gdańsku)
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 32 m², 2 pokoje (np. dla studenta); stan: deweloperski
- Budynek: rok budowy: 2026 (blok w nowym budownictwie)
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 4/6, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Media: opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: LOFTIHOME, zaktualizowane: 19.05.2026
- numer ogłoszenia: 125645033
Lokalizacja
- Adres: Śródmieście, Gdańsk, pomorskie
Opis nieruchomości
Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni.
Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera
Bez prowizji
Bez podatku PCC
NAJATRAKCYJNIEJSZA CENA W TEJ CZĘŚCI GDAŃSKA
(Do zakupu należy doliczyć 23% VAT. (...)
537 111...
537 111 794