Apartament, Aleja Rzeczypospolitej
Aleja Rzeczypospolitej, Przymorze, Gdańsk, pomorskie
- 810 000 zł
- 41,08 m²
- 19 717,62 zł/m²
Przemysław Wojto...
Skontaktuj się
Apartament, Aleja Rzeczypospolitej
Aleja Rzeczypospolitej, Przymorze, Gdańsk, pomorskie
zaktualizowane:
19 maja 2026
Apartament, Aleja Rzeczypospolitej
Zaktualizowane: 19 maja 2026
810 000 zł 41,08 m² 19 717,62 zł/m²
7/17
2
2016
parking publiczny / na ulicy
-
Zobacz na mapie
Piętro:
7/17Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2016Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 810 000 zł (19 717,62 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Charakterystyka mieszkania: 41,08 m², 2 pokoje
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2016
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 7/17, jednopoziomowe
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery, ochrona
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: CITY LIFE, zaktualizowane: 19.05.2026
- numer ogłoszenia: 241651772
Lokalizacja
- Adres: Aleja Rzeczypospolitej, Przymorze, Gdańsk, pomorskie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe 41.08 m² w inwestycji Albatros Towers dewelopera ROBYG na Przymorzu.
MIESZKANIE
Mieszkanie składa się z:
- salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon,
- sypialni,
- łazienki z kabiną prysznicową,
- przedpokoju z szafą w zabudowie.
Do mieszkanie przynależy miejsce postojowe w hali garażowej blisko klatki schodowej oraz komórka lokatorska (dodatkowo płatne w kwocie 60 000 PLN). (...)