Mieszkanie, ul. Dąbrówki

Dąbrówki, Ujeścisko, Gdańsk, pomorskie

  • 550 000 zł
  • 43,80 m²
  • 12 557,08 zł/m²

Zdjęcie

Agnieszka Brodek

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Dąbrówki

Dąbrówki, Ujeścisko, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

550 000 zł

43,80 m²

12 557,08 zł/m²

Mieszkanie, ul. Dąbrówki

Zaktualizowane: 12 maja 2026

550 000 zł 43,80 m² 12 557,08 zł/m²

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2000
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
-

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2000

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 550 000 zł (12 557,08 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 43,80 m², 2 pokoje
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2000
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednopoziomowe
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

HOT OFERTA! TYLKO U NAS!

ATUTY:

funkcjonalny układ - 2 pokoje z aneksem kuchennym,
balkon,
kameralny budynek z 2000 roku,
ostatnie piętro - większa prywatność i cisza,
mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym,
spokojna i dobrze skomunikowana okolica,
idealne pod własne potrzeby lub inwestycję. (...)

Agent

Agnieszka Brodek

58 500 01...

58 500 01 54

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Agnieszka Brodek

58 500 01...

58 500 01 54

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Agnieszka Brodek

Zostaw telefon, oddzwonimy