Apartament, ul. Twarda

Twarda, Młyniska, Gdańsk, pomorskie

  • 566 877 zł
  • 36,62 m²
  • 15 479,98 zł/m²

Zdjęcie

Oskar Łukaszuk

Skontaktuj się

Apartament, ul. Twarda

Twarda, Młyniska, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

566 877 zł

36,62 m²

15 479,98 zł/m²

Apartament, ul. Twarda

Zaktualizowane: 12 maja 2026

566 877 zł 36,62 m² 15 479,98 zł/m²

Piętro:
2/6
Liczba pokoi:
-
Rok budowy:
2027
Miejsce parkingowe:
garaż
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

2/6

Liczba pokoi:

-

Rok budowy:

2027

Miejsce parkingowe:

garaż

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 566 877 zł (15 479,98 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Gdańsku)
  • Dostępne: styczeń 2027
  • Charakterystyka mieszkania: 36,62 m²; stan: do wykończenia
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2027
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/6
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Homfi sp. z o.o., zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 26589/2089/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zainwestuj w nowoczesny apartament przy Martwej Wiśle z możliwością odliczenia 23% podatku VAT.

LOKALIZACJA

Inwestycja Stoczniova znajduje się w dzielnicy Młyniska. To dynamicznie rozwijająca się część Gdańska. Bliskość stacji SKM zapewnia szybką komunikację. Całe Trójmiasto jest łatwo dostępne dla mieszkańców. W pobliżu płynie urokliwa Martwa Wisła. Centrum Gdańska znajduje się bardzo blisko inwestycji. To idealna lokalizacja dla turystów oraz pracowników. (...)

Agent

Oskar Łukaszuk

692 191...

692 191 822

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Oskar Łukaszuk

692 191...

692 191 822

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.