Apartament, ul. Popiełuszki

Popiełuszki, Młyniska, Gdańsk, pomorskie

  • 1 959 000 zł
  • 82,50 m²
  • 23 745,45 zł/m²

Zdjęcie

Marlena Chylińsk...

Skontaktuj się

Apartament, ul. Popiełuszki

Popiełuszki, Młyniska, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

1 959 000 zł

82,50 m²

23 745,45 zł/m²

Apartament, ul. Popiełuszki

Zaktualizowane: 12 maja 2026

1 959 000 zł 82,50 m² 23 745,45 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Piętro:
3/8
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2024
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

3/8

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2024

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 959 000 zł (23 745,45 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 82,50 m², 3 pokoje, 2 łazienki; stan: bardzo dobry
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2024
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/8, jednopoziomowe
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
  • Kuchnia: bez okna
  • Łazienka: wanna, prysznic
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż - 3 pokojowy apartament o wyjątkowej aranżacji i atrakcyjnej cenie zlokalizowany na 3 piętrze inwestycji Doki Living z widokiem na Patio i Montownię

ATUTY:
- gotowy apartament o wyjątkowej aranżacji
- wyjątkowa legendarna i historyczna lokalizacja w śródmieściu Gdańska
- bliskość atrakcji turystycznych
- rozbudowana infrastruktura handlowa, usługowa i edukacyjna
- bliskość dworca PKP i SKM
- 100 metrów do Montowni (...)

Agent

Marlena Chylińska

500 456...

500 456 324

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marlena Chylińska

500 456...

500 456 324

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.