Mieszkanie, ul. Niepołomicka

Niepołomicka, Ujeścisko, Gdańsk, pomorskie

  • 630 000 zł
  • 46 m²
  • 13 695,65 zł/m²

Zdjęcie

Jakub Kołodziejc...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Niepołomicka

Niepołomicka, Ujeścisko, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

630 000 zł

46 m²

13 695,65 zł/m²

Mieszkanie, ul. Niepołomicka

Zaktualizowane: 13 maja 2026

630 000 zł 46 m² 13 695,65 zł/m²

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2019
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2019

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 630 000 zł (13 695,65 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 46 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2019
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 560 zł
  • Kuchnia: bez okna
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Elita Nieruchomości, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 380862

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m², położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2019 roku, znajdującego się na osiedlu Świętokrzyska Park przy ul. Niepołomickiej w Gdańsku.

Układ i wyposażenie
Mieszkanie składa się z jasnego salonu z aneksem kuchennym, funkcjonalnej sypialni, łazienki oraz przestronnego przedpokoju.
Balkon o powierzchni 4,32 m² zapewnia ładny widok i miejsce do relaksu. (...)

Agent

Jakub Kołodziejczyk

576 665...

576 665 311

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Jakub Kołodziejczyk

576 665...

576 665 311

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.