Mieszkanie, ul. Koprowskiego

Koprowskiego, Łostowice, Gdańsk, pomorskie

  • 549 000 zł
  • 42,07 m²
  • 13 050 zł/m²

Zdjęcie

Klaudia Toczyńsk...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Koprowskiego

Koprowskiego, Łostowice, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

549 000 zł

42,07 m²

13 050 zł/m²

Mieszkanie, ul. Koprowskiego

Zaktualizowane: 14 maja 2026

549 000 zł 42,07 m² 13 050 zł/m²

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2024
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
-

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2024

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 549 000 zł (13 050 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   Internet, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS!

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
- Nowoczesny i funkcjonalny standard wykończenia
- System Smart Home - inteligentne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, elektrycznością oraz zaworami wody za pomocą aplikacji mobilnej.
- Panoramiczny widok
- Niskie koszty utrzymania
- Komórka lokatorska na tym samym piętrze
- Bezpieczeństwo - osiedle zabezpieczone szlabanem, a w mieszkaniu zamontowano drzwi antywłamaniowe. (...)

Agent

Klaudia Toczyńska

58 500 01...

58 500 01 54

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Klaudia Toczyńska

58 500 01...

58 500 01 54

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Klaudia Toczyńska

Zostaw telefon, oddzwonimy