Mieszkanie Gdańsk
Łostowice, Gdańsk, pomorskie
- 587 101 zł
- 69,90 m²
- 8 399,16 zł/m²
Antonina Leśniew...
Skontaktuj się
Mieszkanie Gdańsk
Łostowice, Gdańsk, pomorskie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Mieszkanie Gdańsk
Zaktualizowane: 14 maja 2026
587 101 zł 69,90 m² 8 399,16 zł/m²
parter/4
4
2026
przynależne na ulicy
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/4Liczba pokoi:
4Rok budowy:
2026Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicyStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 587 101 zł (8 399,16 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Gdańsku)
- Dostępne: wrzesień 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 69,90 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
- Budynek: rok budowy: 2026
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, ogródek
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: LOFTIHOME, zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: 199923
Lokalizacja
- Adres: Łostowice, Gdańsk, pomorskie
Opis nieruchomości
3- pok dwupoziomowe mieszkanie położone w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Antresola do własnej aranżacji. Możliwość wydzielenia dodatkowej sypialni lub garderoby.
Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera
Bez prowizji
Bez podatku PCC
NAJATRAKCYJNIEJSZA CENA W TEJ CZĘŚCI GDAŃSKA- TYLKO 8399. (...)
727 535...
727 535 471