Mieszkanie, ul. Kołodzieja
Kołodzieja, Ujeścisko, Gdańsk, pomorskie
- 499 000 zł
- 30,73 m²
- 16 238,20 zł/m²
Paweł Data
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Kołodzieja
Kołodzieja, Ujeścisko, Gdańsk, pomorskie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Mieszkanie, ul. Kołodzieja
Zaktualizowane: 14 maja 2026
499 000 zł 30,73 m² 16 238,20 zł/m²
parter/4
1
2022
parking publiczny / na ulicy
-
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/4Liczba pokoi:
1Rok budowy:
2022Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
- Cena: 499 000 zł (16 238,20 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Charakterystyka mieszkania: 30,73 m², 1 pokój
- Budynek: rok budowy: 2022
- Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednopoziomowe
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: CITY LIFE, zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: 979830
Lokalizacja
- Adres: Kołodzieja, Ujeścisko, Gdańsk, pomorskie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,73 m², położone na parterze nowoczesnego budynku z 2022 roku. Lokal został zaprojektowany z myślą o komforcie codziennego użytkowania i stanowi doskonałą propozycję zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.
Do mieszkania przynależy prywatny ogródek, komórka lokatorska o powierzchni 3,21 m² oraz zewnętrzne miejsce postojowe. (...)