Mieszkanie, ul. Jaworzniaków
Jaworzniaków, Łostowice, Gdańsk, pomorskie
- 649 000 zł
- 56,52 m²
- 11 482,66 zł/m²
Monika Gołąbek
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Jaworzniaków
Jaworzniaków, Łostowice, Gdańsk, pomorskie
zaktualizowane:
16 maja 2026
Mieszkanie, ul. Jaworzniaków
Zaktualizowane: 16 maja 2026
649 000 zł 56,52 m² 11 482,66 zł/m²
3/3
3
2015
parking publiczny / na ulicy
-
Zobacz na mapie
Piętro:
3/3Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2015Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 649 000 zł (11 482,66 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Charakterystyka mieszkania: 56,52 m², 3 pokoje
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2015
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednopoziomowe
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: MONIKA GOŁĄBEK NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 16.05.2026
- numer ogłoszenia: CP357844
Lokalizacja
- Adres: Jaworzniaków 16, Łostowice, Gdańsk, pomorskie
Opis nieruchomości
3-pokojowe mieszkanie z windą | ostatnie piętro | Ujeścisko-Łostowice | ul. Jaworzniaków 16
Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,52 m², położone na 3, czyli ostatnim piętrze nowoczesnego budynku z windą z 2015 roku, przy ul. Jaworzniaków 16 w gdańskiej dzielnicy Ujeścisko-Łostowice.
To propozycja dla osób, które cenią prywatność, spokojną okolicę oraz wygodny układ pomieszczeń. (...)
535 955...
535 955 997