Mieszkanie Gdańsk

Aniołki, Gdańsk, pomorskie

  • 375 825 zł
  • 32 m²
  • 11 744,53 zł/m²

Zdjęcie

Grzegorz Mróz

Skontaktuj się

Mieszkanie Gdańsk

Aniołki, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

375 825 zł

32 m²

11 744,53 zł/m²

Mieszkanie Gdańsk

Zaktualizowane: 18 maja 2026

375 825 zł 32 m² 11 744,53 zł/m²

Piętro:
2/6
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
-

Piętro:

2/6

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 375 825 zł (11 744,53 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Gdańsku)
  • Charakterystyka mieszkania: 32 m², 2 pokoje
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/6

Lokalizacja

Opis nieruchomości

APARTAMENT IDEALNY NA WYNAJEM ORAZ DO ZAMIESZKANIA Z MOŻLIWOŚCIĄ ODLICZENIA VAT!

2 POKOJOWY APARTAMENT ZALEDWIE 2 KM OD POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ ORAZ GUM-ED ORAZ 3 MINUTY AUTEM DO STAREGO MIASTA.

- bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera,
- bez prowizji,
- bez podatku PCC,

Apartament znajduje się na 2/6 piętrze budynku. (...)

Agent

Grzegorz Mróz

533 005...

533 005 877

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

533 005...

533 005 877

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: