Mieszkanie, ul. Popiełuszki

Popiełuszki, Młyniska, Gdańsk, pomorskie

  • 1 129 000 zł
  • 45,33 m²
  • 24 906,24 zł/m²

Zdjęcie

Marlena Chylińsk...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Popiełuszki

Popiełuszki, Młyniska, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

1 129 000 zł

45,33 m²

24 906,24 zł/m²

Mieszkanie, ul. Popiełuszki

Zaktualizowane: 21 maja 2026

1 129 000 zł 45,33 m² 24 906,24 zł/m²

Piętro:
4/8
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2024
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
-

Piętro:

4/8

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2024

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 129 000 zł (24 906,24 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 45,33 m², 2 pokoje, 1 łazienka
  • Budynek: rok budowy: 2024 (blok w nowym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/8, jednopoziomowe
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż słoneczny 2 pokojowy apartament z garderobą - świeżo wykończony - niezamieszkały w modnej i historycznej dzielnicy Gdańska
Apartament wykończony z hala garażową i duża komórką lokatorską w bardzo atrakcyjnej cenie zlokalizowany na 4 piętrze inwestycji Doki Living z widokiem na Patio

ATUTY:
- nowy świeżo wykończony apartament z garderobą
- miejsce w hali i komórka lokatorska
- bliskość atrakcji turystycznych
- (...)

Agent

Marlena Chylińska

500 456...

500 456 324

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marlena Chylińska

500 456...

500 456 324

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marlena Chylińska

Zostaw telefon, oddzwonimy