Apartament, ul. Jagiellońska
Jagiellońska, Przymorze, Gdańsk, pomorskie
- 2 499 000 zł
- 81,47 m²
- 30 673 zł/m²
Natalia Krzemińs...
Skontaktuj się
Apartament, ul. Jagiellońska
Jagiellońska, Przymorze, Gdańsk, pomorskie
zaktualizowane:
8 maja 2026
Apartament, ul. Jagiellońska
Zaktualizowane: 8 maja 2026
2 499 000 zł 81,47 m² 30 673 zł/m²
7/12
3
2024
tak
do wykończenia
Zobacz na mapie
Piętro:
7/12Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2024Miejsce parkingowe:
takStan mieszkania:
do wykończeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 2 499 000 zł (30 673 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: marzec 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 81,47 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do wykończenia
- okna: plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2024
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 7/12, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 1 000 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
- Miejsce parkingowe: tak
- Źródło: biuro nieruchomości: WHITE WOOD NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 08.05.2026
- numer ogłoszenia: 13143/18080/OMS
Lokalizacja
- Adres: Jagiellońska, Przymorze, Gdańsk, pomorskie
- Otoczenie: las
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, pub, fitness, basen, tenis, centrum handlowe, kościół, bank, park, plac zabaw
Opis nieruchomości
Atuty:
- Apartament z widokiem na Zatokę 7. piętro w 12-piętrowym budynku z 2024 roku.
- Dwustronna ekspozycja NW / SE naturalne światło przez cały dzień i doskonała wentylacja.
- Dwa balkony idealne miejsce na poranną kawę oraz relaks o zachodzie słońca; na jednym z nich praktyczny schowek.
- Możliwość wydzielenia 4. pokoju elastyczny układ dopasowany do potrzeb rodziny lub inwestora. (...)