Mieszkanie
Potęgowska, Jasień, Gdańsk, pomorskie
- 499 000 zł
- 36,30 m²
- 13 746,56 zł/m²
Dariusz Prass
Skontaktuj się
Mieszkanie
Potęgowska, Jasień, Gdańsk, pomorskie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Mieszkanie
Zaktualizowane: 15 maja 2026
499 000 zł 36,30 m² 13 746,56 zł/m²
Nie zwlekaj z kontaktem
bardzo wysokie zainteresowanie
2/3
2
2013
przynależne na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
2/3Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2013Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 499 000 zł (13 746,56 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 36,30 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2013
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 2/3, jednostronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (6,10 m²), piwnica 4 m²
- Czynsz: 590 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: wanna, oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: KING INVESTMENT SP. Z.O.O., zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: KI450940
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Potęgowska, Jasień, Gdańsk, pomorskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, luźna zabudowa jednorodzinna, tereny zielone i rekreacyjne, teren niezabudowany, las, łąka
- cicho
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, uczelnia wyższa, biblioteka, kino, teatr, restauracja, kawiarnia, pub, fitness, siłownia, basen, tenis, boisko, apteka, przychodnia, szpital, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, lotnisko, supermarket, centrum handlowe, targ, hotel, posterunek policji, bankomat, stacja benzynowa, kościół, parking, poczta, bank, park, plac zabaw