Mieszkanie, ul. Czermińskiego
Czermińskiego, Jasień, Gdańsk, pomorskie
- 845 000 zł
- 66,61 m²
- 12 685,78 zł/m²
Michał Wilkanowi...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Czermińskiego
Czermińskiego, Jasień, Gdańsk, pomorskie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Mieszkanie, ul. Czermińskiego
Zaktualizowane: 11 maja 2026
845 000 zł 66,61 m² 12 685,78 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
2/4
3
2023
przynależne na ulicy
-
Zobacz na mapie
Piętro:
2/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2023Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicyStan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 845 000 zł (12 685,78 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 66,61 m², 3 pokoje, 1 łazienka
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2023
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Kuchnia: z oknem
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, zaktualizowane: 11.05.2026
- numer ogłoszenia: PH855310
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Czermińskiego, Jasień, Gdańsk, pomorskie
- Otoczenie: las, łąka
- W pobliżu: przystanek autobusowy
Opis nieruchomości
! OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPERHOUSE!
Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,61 m², położone na 2 piętrze cztero piętrowgo budynku z 2023 roku przy ul. Władysława Czermińskiego w Gdańsku.
Mieszkanie zostało wykończone z naciskiem na jakość i trwałość materiałów - wnętrze klasy premium, gotowe do wprowadzenia bez żadnych nakładów. Idealne mieszkanie dla osób szukających komfortu, jakości i gotowego rozwiązania, bez remontów i kompromisów. (...)
58 500 01...
58 500 01 54