Mieszkanie, ul. Gospody
Gospody, Żabianka, Gdańsk, pomorskie
- 620 000 zł
- 41 m²
- 15 121,95 zł/m²
Kacper Grabowski
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Gospody
Gospody, Żabianka, Gdańsk, pomorskie
zaktualizowane:
23 maja 2026
Mieszkanie, ul. Gospody
Zaktualizowane: 23 maja 2026
620 000 zł 41 m² 15 121,95 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
1/9
2
1970
parking publiczny / na ulicy
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
1/9Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1970Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 620 000 zł (15 121,95 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 41 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1970
- Rozkład mieszkania: piętro 1/9, jednopoziomowe
- Czynsz: 500 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Home Experts, zaktualizowane: 23.05.2026
- numer ogłoszenia: HEX769082509
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Opis nieruchomości
Lokalizacja:
Mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Gdańska - Żabiance. W pobliżu dostępne są sklepy, szkoły, przedszkola, tereny rekreacyjne oraz pełna infrastruktura komunikacyjna (tramwaj, autobus, SKM). Bliskość morza oraz Parku Regana czyni to miejsce idealnym do zamieszkania, jak również pod wynajem. (...)
796 600...
796 600 248