Ogłoszenie archiwalne

Apartament, ul. Stara Stocznia

Stara Stocznia, Śródmieście, Gdańsk, pomorskie

  • 16 000 zł
  • 138 m²
  • 115,94 zł/m²

Apartament, ul. Stara Stocznia

Stara Stocznia, Śródmieście, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
28 kwietnia 2026

16 000 zł

138 m²

115,94 zł/m²

Apartament, ul. Stara Stocznia

Zaktualizowane: 28 kwietnia 2026

16 000 zł 138 m² 115,94 zł/m²

Piętro:
6/6
Liczba pokoi:
4
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
-

Piętro:

6/6

Liczba pokoi:

4

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 16 000 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 138 m², 4 pokoje; stan: bardzo dobry
  • Budynek: apartamentowiec
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 6/6, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka, telewizor
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: wanna, prysznic
  • Media: klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (2 miejsca parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: INVILLA NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 28.04.2026
  •   numer ogłoszenia: IN158106

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

INVILLA to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.

Jedyny penthouse na wynajem w Brabanku z widokiem na rzekę oraz Stare Miasto

LOKALIZACJA
Brabank to luksusowy kompleks mieszkaniowy zrealizowany przez cenionego dewelopera Invest Komfort zlokalizowany w Gdańsku Śródmieściu. (...)

Kontakt

Agent

Maria Sulima

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.