Apartament Gdańsk
Śródmieście, Gdańsk, pomorskie
- 835 269 zł
- 69,70 m²
- 11 983,77 zł/m²
Robert Pawlik
Skontaktuj się
Apartament Gdańsk
Śródmieście, Gdańsk, pomorskie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Apartament Gdańsk
Zaktualizowane: 11 maja 2026
835 269 zł 69,70 m² 11 983,77 zł/m²
2/6
4
2026
w garażu podziemnym
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
2/6Liczba pokoi:
4Rok budowy:
2026Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 835 269 zł (11 983,77 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Gdańsku)
- Dostępne: czerwiec 2026
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 69,70 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: deweloperski
- instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2026
- technika budowy: nowa technologia
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 2/6, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (9 m²), piwnica
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: MBI 3 Sp. z o.o., zaktualizowane: 11.05.2026
- numer ogłoszenia: rp043
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Śródmieście, Gdańsk, pomorskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, osiedle domów jednorodzinnych, tereny zielone i rekreacyjne, obiekty handlowo-usługowe
- cicho (spokojna okolica)
Opis nieruchomości
Świetna lokalizacja, Gdańsk Siedlce/Śródmieście.
Lokal do odbioru w czerwcu.
4 pok. 2 łazienki. 2 piętro. balkon 9m.
Do Starego Miasta 2 km, obok przystanki tramwajowe,
zaplecze handlowe i usługowe.
Bezpośredni dojazd w kilka minut do Starego Miasta.
Tereny rekreacyjne. Obok Ścieżka rowerowa.
Niedaleko Galeria Forum. (...)